BİZ KİMİZ

2014-2018 yıllar arasında Türkmenistan piyasasında hizmet vermiş ve 2018-2020 yıllar arasında Türkiye piyasasında tercübe kazanarak  ALKYSH 2020 yılı itibariyle sağlam ve deneyimli kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Lojistik sektöründe Türkiye’den 2 kıtaya, 15 ülkeye, entegre lojistik çözümler üretebiliyor. ALKYSH, ana faaliyet konusu olan lojistik dış ticaret ithalat ihracat alanında orta asya ülkeleri ve ağırlıklı olarak Türkmenistan’a karayolu taşımacılığı ve dış ticaret hizmeti vermektedir. ALKYSH sektörde gelişime ve değişime açık bir şirkettir.

MİSYONUMUZ

Doğru kalite ve fiyat oranlarını sağlayarak, müşterilerimize ve sektörlerimize sürekli ve en üst düzey de hizmet sağlamak.

VİZYONUMUZ

Uluslararası dış ticaret sektöründe yenilikçi ve ekonomik entegre çözümler üreterek, sektörde tercih edilen öncü şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

Sonuç odaklı çözümler üretmek. Zamanında ve sıfır hata lojistik hizmeti sunmak. Müşteri isteklerini kusursuz yerine getirmek.

0
MÜŞTERİ
0
ÜLKE
0
ARAÇ
0
TON TAŞIMACILIK

ALKYSH ile her türlü dış ticaret ve lojistik ihtiyaçlarınızı ekonomik çözümlere ulaştırabilirsiniz!

ALKYSH DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK

ALKYSH, ana faaliyet konusu olan dış ticaret ithalat ihracat ve lojistik alanında orta asya ülkeleri ve ağırlıklı olarak Türkmenistan’a karayolu ve demiryolu taşımacılığı hizmeti vermektedir.

İletişim

Adres: Cami Şerif Mah. 5246 Sok.
Bulvar İşh. 3/61 Akdeniz/MERSİN
Tel.: +90324 237 8288
E-mail: info@alkysh.com
Web: https://alkysh.com